خرید بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی 

قیمت : 15000 تومان

برند : Publications of nasleroshan

خرید پستی بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی 

قیمت بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی

کسی که صاحب محصول یا خدمت است، برای تبلیغ آنها چه کاری انجام می دهد؟ راهی برای اینکه به میلیونها ذهن، قلب و جیب نفوذ کند.انتخاب ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 چه چیزی را به ما آموخت؟ توییتر می تواند راهکاری
برای نفوذ به میلیونها ذهن، قلب و جیب باشد.توییتر سریع ترین، ساده ترین، سرگرم کننده ترین و ارزانترین روش برای دیدن و دیده شدن توسط دهاهزار فرد است که می خواهند به سخنان شما گوش کنند – در مورد مخاطبین هدفتان صحبت می کنیم. شما و محصولتان باید ظاهری مرتبط » داشته باشید و یک توییتر با دنبال کنندگان زیاد شما را به هدفتان خواهد رساند. اما نترسید! این کتاب کار را برایتان آسان کرده است! هر روز صبح زمانی که پشت کامپیوتر می روم، وارد حساب می شوم و می بینم که طی 24 ساعت گذشته، 25 الی 50 دنبال کننده(یا حتی بیشتر ) را اضافه کرده ام و تنها 5 الی 10 دقیقه ( یا حتی کمتر ) وقت گذاشته ام، حس کریسمس برایم تداعی می شود. اما در شروع کار ای نگونه نبود.
چند سال پیش وقتی از استاد شبکه های اجتماعی خودم در مورد تعداد دنبال کنندگان توییترم پرسیدم، به من گفت دوست دارم طی یک سال تعداد ده هزار دنبال کننده را برایت ببینم ». آن زمان دویست دنبال کننده را با تلاش به دست آورده بودم. در روز صد نفر را دنبال می کردم، حداقل یک ساعت را صرف تعامل با آنها می کردم و درصورتیکه شانس با من یار بود، پنج نفر جواب برگشت داده و من را دنبال می کردند. از آن بدتر، گاهی اوقات دنبال کنندگانم کمتر می شدند و بازده کلی من پس از این همه تلاش منفی بود. بنابراین کاری که هر نویسنده باید انجام دهد را پی گرفتم – تحقیق کردم، سمینارهای اینترنتی یوتیوب را نگاه کردم که در آن نوجوانها با خونسردی تمام در مورد نحوه ی کار با توییتر صحبت می کردند. آن اطلاعات برایم ناآشنا بودند و صفحه نمایش آنقدر سریع پرواز می کرد که نمی توانستم از آن پرینت گرفته و بعدها تماشایش کنم. در پنجاهمین بار از پخش ویدئو، بالاخره بیخیال آن شدم.
کتابهای آموزشی را وارد بازی کردم. اما از آنجاییکه چندان با فناوری میانه ای نداشتم ، دستورالعمل هایشان برایم گیج کننده بودند. آن چیزی که بر روی صفحه ی کامپیوتر مشاهده می کردم ، باشرح همراه، همخوانی نداشت. آنها می گفتند چه باید بکنم، اما نحوه ی انجام کار را به شکل صریح نمی گفتند (زیرا توسط متخصصین نوشته شده بودند). دستورالعمل های آنها من را به سوراخ موش می بردند و پس از هفته ها تعقیب و گریز متوجه شدم که نباید به دنبال نحوه ی پیروزی در توییتر » بروم، بلکه باید از آن لذت برده و تعداد زیادی دنبال کننده جلب کنم که وجهی خودم و کتابهایم را بالا ببرند. به مطالعه ادامه بدهید، فرزندان توییتری من. این کتاب با ما صحبت می کند، به زودی با پرندگان بزرگ هم سرایی خواهیم کرد!

تصاویر بیشتر

بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی

خرید بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی ارزان , بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی با قیمت ارزان , خرید Publications of nasleroshan ارزان , Publications of nasleroshan با قیمت ارزان , خرید پستی بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی ,خرید اینترنتی بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی, خرید بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی با قیمت 15000 ,خرید بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی فقط 15000 ,خرید Publications of nasleroshan بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی ,خرید Publications of nasleroshan با قیمت 15000,kharid بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی, gheymat بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید اثر کثی ترنی  

معرفی کالا فروشگاهی کننده ,توییتر ,ی ,سریع ,هزار ,بیاورید ,را به ,دنبال کننده ,هزار دنبال ,به دست ,اثر کثی ,هزار دنبال کننده ,مشاهده جزئیات محصولمنبع

جدول نتایج انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان

سفره قلمکار زابلیان طرحMA100-2

کیف بایگانی مدارک سهند کد 971488

مداد نوکی زبرا مدل Candy Colors Delguard

پاکت هدیه طرح قلم تاش 4

میکروفون دینامیک آدیو-تکنیکا مدلATR1300

مجموعه قالب گیری مدل 22

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

CARDIO PULMONARY BYPASS- PRINCIPELS AND TECHNIQUES معرفی کالا فروشگاهی بست وب فروش لوازم یدکی جرثقیل به صورت اینترنتی جهان زیبای من دکتر ابزار چاپ کلمه portakhfif مجری نمای شیشه ای و درب و پنجره آلومینیوم و upvc متروتیک